TEL: +420 585 002 866 

EMAIL: info@ad-jonas.cz

více jak 10 let

zkušeností s dopravou

Logistika

Máme vypracovaný sofistikovaný systém přepravy i skladové logistiky, díky kterému je každá zásilka, od převzetí u zákazníka, přes skladování a překládání, až po odevzdání na místě určení, plně zabezpečena proti poškození, krádeži či neodborné manipulaci.

 

Postaráme se i o speciální zásilky, jakými jsou např. nadměrné náklady, nebezpečné náklady ADR, náklady s požadovanou teplotou přepravy apod. Máme k dispozici nákladní vozidla s veškerým potřebným vybavením, abychom byli schopni flexibilně reagovat na zakázky libovolného charakteru a objemu.

 

Naše nákladní vozy jsou vybaveny sledovacím zařízením GPS WEBDISPEČINK, které nám umožňuje mít dokonalý přehled o tom, kde se zásilka právě nachází, a ihned vás o průběhu mezinárodní i vnitrostátní přepravy informovat.

 

Za naše logistické služby, které zahrnují i libovolnou dobu skladování zásilek jakéhokoli objemu, neplatíte nic navíc. Vše je již zahrnuto v ceně vnitrostátní nebo mezinárodní přepravy.

Vozový park a řidiči

Disponujeme vlastním vozovým parkem složeným převážně z vozidel značek Mercedes-Benz a DAF. Bezpečnost, kvalita služeb a spolehlivost je pro nás prioritou, proto veškerá nákladní vozidla podrobujeme precizním servisním prohlídkám. Neméně důsledně se staráme i o pravidelná školení našich řidičů, pro které zajišťujeme neustálé rozšiřování jejich odbornosti.

Informace o nás v Evropské databance