TEL: +420 585 002 866 

EMAIL: info@ad-jonas.cz

více jak 10 let

zkušeností s dopravou

Vnitrostátní a mezinárodní doprava

Firma Jonas Speed s.r.o. nabízí ucelené portfolio přepravních služeb, které zahrnuje vnitrostátní a mezinárodní dopravu včetně komplexního servisu. Díky dlouholetým zkušenostem, spolehlivým pracovníkům a propracovanému systému logistiky jsme schopni svým zákazníkům přinášet služby na vysoké úrovni, v požadovaném termínu a za příznivé ceny.

Vnitrostátní a mezinárodní doprava

Naší specializací je doprava do Švýcarska, ale postaráme se rovněž o mezinárodní přepravu do zemí EU. Samozřejmostí je také zajištění všech přepravních formalit včetně celního odbavení zásilek a potřebných pojištění. Veškeré tyto služby jsou součástí mezinárodní přepravy.

I když většinu našich zakázek tvoří mezinárodní doprava, zabýváme se i vnitrostátní autodopravou a přepravou. Můžete se na nás obrátit i v případě, že potřebujete přepravit nadměrný náklad nebo zboží, které podléhá zvláštním podmínkám.

Provozujeme pravidelné linky do Švýcarska, Itálie, Belgie a Holandska.


Doprava do Švýcarska

Potřebujete-li přepravit zásilku do Švýcarska, je firma Jonas Speed tou nejpovolanější společností. Naše kontakty a perfektní znalost regionu zaručují maximální efektivitu mezinárodní dopravy, a to jak z hlediska rychlého doručení zásilek, tak i bezkonkurenčních cen mezinárodní přepravy. Nabízíme expresní nákladní autodopravu a přepravu zásilek do Švýcarska včetně možnosti využití některé ze sběrných linek v ČR i ve Švýcarsku. Naše vozidla vyjíždí do Švýcarska několikrát týdně, proto se nemusíte obávat žádného zbytečného prodlení.

Máte-li jakékoli dotazy ke službám souvisejícím s vnitrostátní či mezinárodní dopravou, poskytneme vám zdarma odborné poradenství a vypracujeme i nezávaznou cenovou nabídku.

Informace o nás v Evropské databance